Sirmgalvis nositas, izkrītot pa piektā stāva logu 1

Otrdien, 10. augustā, ap pusdienlaiku nelaimes gadījums noticis Dunikas ielā – pa logu no daudzdzīvokļu mājas piektā stāva izkritis 1937. gadā dzimis vīrietis. Viņš no gūtajām traumām negadījuma vietā miris.

Bojāgājušā dēls portālam pastāstīja, ka tēvs bijis redzes invalīds. Viņa otrs dēls no rīta ieraudzījis, ka tēva dzīvoklim ir atvērts logs un devies skatīties, kādēļ tā. Tad arī viņš atradis pie mājas uz betona flīzēm gulošo tēvu, kurš jau bijis miris. Tuvinieki pārliecināti, ka notikušais ir nelaimes gadījums, – neredzīgais vīrietis piegājis pie loga un pa to izkritis.

Mirušajam ap roku bija aptīts sadzīves tehnikas vads, kas rosina domāt, ka vīrietis tomēr varētu būt mēģinājis izdarīt pašnāvību. Policija izmeklē notikušo.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Dēls

Esmu šī sirmgavja dēls(tas pavisam nopietni). Reportiere saputrojusi visus faktus un vakar sarunā es viņai aizliedzu vispār, kaut ko publicēt, jo es uzskatu, ka šis nav tas gadījums.
Patiesībā bija tā, ka šī nelaime mūsu ģimenē notika no rīta. Manu tēvu traģiski bojāgājušu atrada viņa vecākais brālis (nevis otrs dēls kā norādīja korespondente), tas bija noticis no rīta ap 9-10.00.
Tā ir patiesība, ka tēvs bija redzes invalīds un praktiski neredzēja, pārvietojās tikai uz tausti, bet tā kā visu mūžu bija strādājis un patika visu ko ķenerēt un taisīt, pat esot neredzīga, nebija miers un visu laiku kaut ko meistaroja.
Dzīvoklī, kura viņš dzīvoja patiešām ir ļoti zemas palodzes un mēs, kā arī policija pieļauj iespēju, ka kaut ko darīdams pie loga, bija aiz kaut kā aizķērusies kāja, kā rezultātā bija neveiksmīgais kritiens.
Ja kādam gribās rakstīt kaut kādas muļķības vai stulbus komentus, iesaku tā nerīkoties, jo neta žults man ir labi zināms, jo zem šī raksta jau citos portālos ir jau tas izdarīts, ESMU SAŠUTIS !!!!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.08.11 12:14

Kriminālziņas