Sievietei, kura sadūrusi savu 12 gadu veco dēlu, atņemtas bērna aprūpes tiesības

Liepājas bāriņtiesa šonedēļ ar vienpersonisku lēmumu sievietei, kura sadūra savu 12 gadu veco dēlu, atņēmusi bērna aprūpes tiesības, aģentūrai BNS pastāstīja Liepājas bāriņtiesas priekšsēdētāja Taiga Ziemele.

15 dienu laikā bāriņtiesas koleģiālā sēdē būs jālemj par bērna aprūpes tiesību atjaunošanu. Taču, visticamāk, aprūpes tiesības sievietei neatjaunos. Ja sieviete joprojām būs apcietinājumā, viņa bērna aprūpi nemaz nevarēs pildīt, paskaidroja Ziemele.

Zēns patlaban nodots tēva aprūpē. Tēvs kopā ar ģimeni nedzīvo, taču uzņēmies rūpes par sadurto dēlu - apmeklē bērnu slimnīcā, viņš arī pārstāvēs cietušo zēnu kriminālprocesā, pastāstīja bāriņtiesas priekšsēdētāja.

Viņa norādīja, ka ģimene iepriekš nebija nonākusi bāriņtiesas redzeslokā kā nelabvēlīga.

Jau vēstīts, ka svētdienas vakarā no Atmodas bulvāra Liepājas Reģionālajā slimnīcā nogādāts 1998.gadā dzimis zēns ar durtu brūci vēderā. Zēnam veikta nopietna operācija. Pēc operācijas viņš ievietots reanimācijā. Patlaban cietušā zēna veselības stāvoklis pamazām uzlabojas, un viņš no slimnīcas reanimācijas pārvietots uz bērnu nodaļu, informēja Liepājas Reģionālā slimnīca.

Aizdomās par šo nodarījumu policija aizturējusi zēna māti, kura dēlu sadūrusi alkohola reibumā.

Sākotnējā informācija liecina, ka 1969.gadā dzimusī zēna māte dēlu sadūrusi tāpēc, ka zēns izdarījis ko tādu, kas sievietei nav bijis pa prātam. Sīkākus notikušā apstākļus vēl noskaidros izmeklēšanā, iepriekš norādīja Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze.

Policija sākusi kriminālprocesu. Sievietei kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas