Sieviešu dienā apzog spēkratu, aizbēg no benzīntanka un uzbrauc stāvošiem auto

Pirmdien, 8. martā, pulksten 8.05 Liepājā, Bāriņu ielā, kāds vīrietis pie savas mājas konstatējis, ka viņa automašīnai "Hyundai Sonata" izsists durvju loga stikls un no spēkrata nozagts mobilais telefons. Materiālais zaudējums tiek noskaidrots, paskaidro Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Pirmdien pulksten 8.40 pagaidām nenoskaidrots vīrietis, vadot automašīnu Liepājā, pa Vaiņodes ielu, krustojumā ar Ganību ielu neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un distanci, un uzbrauca stāvošai automašīnai "Audi A6".

Pulksten 13.10 "Hyundai Lantra" autovadītāja Liepājā, braucot atpakaļgaitā pa kādas E. Veidenmbauma ielas mājas pagalmu, nepārliecinājās par manevra drošību un uzbrauca aizmugurē stāvošai automašīnai "BMW 318", kuru vadītājs bija apturējis, lai palaistu gājēju.

Bet pulksten 17.49 pagaidām nenoskaidrots vadītājs Liepājā, degvielas uzpildes stacijas teritorijā Krūmu ielā, uzsākot kustību, nav pārliecinājies par manevra drošību, bojāja degvielas sūkņa sistēmu, jo tā vēl bija ievietota automašīnas degvielas tvertnē. Vainīgais vadītājs no negadījuma vietas aizbraucis.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas