Sāk kriminālprocesu par "Rudbāržu stacijā" mirušo vīrieti

"Kā tad nav vardarbības pazīmes - galvā caurums, uzacs pušu, viss vienās asinīs. Un viņš vēl bija dzīvs, nomira istabā," sašutuma pilns redakcijā vērsās mirušā vīrieša brālis Viktors Lataks pēc tam, kad policijas hronikā parādījās ziņa, ka Rudbāržu stacijā atrasts miris vīrietis bez ārēji redzamām vardarbības pazīmēm.

"Sākts kriminālprocess visu apstākļu noskaidrošanai," komentē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Gints Ešenvalds. Viņš atzīst, ka ir bijuši miesas bojājumi un ir nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze, lai pārbaudītu, vai tie varēja būt par iemeslu vīrieša nāvei.

"Iepriekš viņš sakāvies vai pagrūsts, ir arī pārbaudāmā persona, bet visu apstākļu noskaidrošanai ir uzsākts kriminālprocess," skaidro G. Ešenvalds. Viņš piekrīt, ka izvēlētais apzīmējums "atrasts miris" šajā gadījumā nav bijis precīzs un radies, rakstot no operatīvās hronikas, kur parādās tikai sākotnējā informācija.

V. Lataks pastāsta, ka Rubāržu stacijas ēka ir divstāvu, iepriekšējā vakarā viņa brālis dzēris otrā stāvā, bet no rīta desmitos viņu vēl dzīvu, asinīs atradusi kaimiņiene. Visvairāk asiņu esot otrajā stāvā, lejā, kur cietušo atrada, - pavisam maz. Izsaukti "ātrie", kuri vēlāk konstatējuši vīrieša nāvi un izsaukuši policiju. Policija ieradusies pēc trim stundām. "Trakakais, ka tas, ar ko viņi kopā dzēra, astoņos gāja uz darbu un nelikās ne zinis, ka viņš tur vēl trepēs guļ - visu nakti uz betona mīnus deviņos grādos. To jau katrā "Degpunktā" reklamē, lai nepaiet cilvēkiem garām, lai neatstāj nosalt," teic mirušā brālis.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas