Sāk kriminālprocesu, lai noskaidrotu, kā Administratīvās rajona tiesas ēkā vakar izplatījusies kairinošā viela

Saistībā ar gadījumu, kad vakar, 11. janvārī, Liepājas adminstratīvās rajona tiesas namā izplatījusies kāda viela, radot ēkā esošajiem cilvēkiem dažādus veselības kaitējumus, policijā sākts kriminālprocess, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma 20. nodaļas – noziedzīgi nodarījumu pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.

Izmeklēšanas mērķis ir noskaidrot vielas izcelsmi un izplatības iemeslus – vai viela ēkā izplatījusies ļaunprātīgas rīcības rezultātā vai arī vielas noplūde radusies kādu tehnisku iemeslu dēļ (apkure, ventilācijas iekārtas u.tml.), skaidro J. Knīse.

Kā ziņots, 11. janvārī pulksten 9.50 Liepājā, Lielā ielā 4, Liepājas tiesu nama ēkā konstatēts, ka izplatījusies nezināmas izcelsmes viela, kā rezultātā tiesas darbiniekiem, kā arī tiesas procesa dalībniekiem radās kairinošas sajūtas degunā, acīs un kaklā.

Pēc informācijas saņemšanas tika pieņemts lēmums evakuēt ēkā esošās personas. Policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Gāzes avārijas dienesta darbinieki pārmeklēja ēku, izvēdināja telpas un ap pulksten 12.45 tajās varēja atgriezties cilvēki.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas