Sadursmes izraisa ceļa zīmes "Dodiet ceļu!" neievērošana un spilgtā pavasara saule

Sestdien, 6. martā, pulksten 13.30 1977. gadā dzimis šoferis vadījis automašīnu "Škoda Octavia" Liepājā, pa K. Ūliha ielu virzienā no Klaipēdas ielas uz Jūrmalas ielu.

K. Ūliha un Jūrmalas ielas krustojumā luksoforā dega sarkanais signāls, taču šoferis to nav pamanījis spilgtās saules dēļ, klāsta policijā. Notika sadursme automašīnu "Opel Corsa", kuras vadītājs krustojumu šķērsoja pie zaļā luksofora signāla. Cietušo nav.

Kā stāsta policijā, iepriekšējo gadu pieredze arī rāda, ka spilgtā pavasara saule mēdz būt viltīga un apžilbināt satiksmes dalībniekus, tādēļ policija aicina uzmanīgiem būt gan autovadītājus, gan kājāmgājējus.

Svētdien, 7. martā, ap pulksten 12.30 1968. gadā dzimis vadītājs stūrējis auto "VW Sharan" pa Vaiņodes ielu virzienā no Ganību  uz Klaipēdas ielas pusi. Krustojumā ar Ventas ielu šoferis neņēma vērā ceļa zīmi "Dodiet ceļu!" un izraisīja sadursmi ar automašīnu "Toyota Land Cruiser", kas brauca pa galveno ceļu. Cietušo nav.

Svētdien pulksten 15 1984. gadā dzimis šoferis stūrējis automašīnu "VW Passat" Liepājā pa Pērkones ielu virzienā no K. Ūliha uz Dzintara ielas pusi. Pērkones un Dzintaru ielas krustojumā šoferis nav devis ceļu "Lexus RX 300". Notika sadursme, kurā cieta  abu automašīnu pasažieres – dzimušas 1987. un 1957. gadā. Policijā spriež, ka traumas gūtas, jo netika lietotas drošības jostas. Abas sievietes pēc negadījuma nogādātas Liepājas reģionālajā slimnīcā, taču nu jau ārstējas ambulatori.  
Uzsākts kriminālprocess.

7. martā pulksten 17.40 1981. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "BMW 524", kurai nav veikta valsts tehniskā apskate, braucis pa Vaiņodes ielu Liepājā. Vaiņodes un Klaipēdas ielas krustojumā, braucot no Ventas ielas puses, nedeva ceļu pa galveno ceļu no labās puses braucošajam "Audi 100". Cietušo nav.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas