Policijas netrafaretais auto ar 360 grādu kameru konstatējis ap 7000 satiksmes noteikumu pārkāpumu 3

Valsts policijas (VP) netrafaretais auto ar 360 grādu kameru sistēmu kopumā konstatējis aptuveni 7000 satiksmes noteikumu pārkāpumu, aģentūru LETA informēja VP.

Minētā sistēma darbību sāka pērn oktobrī, vēsta LETA.

Laikā no 2019.gada 21. oktobra līdz šī gada 30. jūnijam ar minēto sistēmu konstatēti 4600 autovadītāji, kuri braukuši ar spēkratu bez obligātās civiltiesiskās transportlīdzekļu apdrošināšanas (OCTA) vai arī spēkratam nav bijusi derīga tehniskā apskate.

Tāpat šajā periodā par citu ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu ir konstatēti 2400 autovadītāji, kuri, piemēram, braukšanas laikā ir izmantojuši telefonu, nav ievērojuši luksofora aizliedzošo signālu vai papildsekcijas signālu, kuri braukuši pa sabiedriskā transporta joslu, nogriezušies pretēji braukšanas virzienam, tam neparedzētā vietā, nerādījuši pagriezienus vai arī nav pārreģistrējuši transportlīdzekli tam noteiktā kārtībā.

Arī turpmāk policija regulāri visā Latvijas teritorijā veiks ceļu satiksmes dalībnieku kontroli ar automašīnu, kura aprīkota ar 360 grādu kameru sistēmu, lai uzlabotu autovadītāju braukšanas kultūru, kā arī ceļu satiksmes drošību.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

J.Silings

Ļoti labi, ja ir tāds rezultāts. Tad var teikt, ka ir jēga šādiem autiņiem.

pirms mēneša, 2020.09.28 13:15

hhfh

Tas ka nav tehniskā un OCTA nav nekāds pārkāpums tik naudas slaukšana

pirms mēneša, 2020.09.30 07:25

Kriminālziņas