Policija rosina sākt kriminālvajāšanu pret vīrieti Liepājā par psihotropo vielu un šaujamieroča sastāvdaļu glabāšanu

Valsts policija (VP) rosina sākt kriminālvajāšanu pret vīrieti par psihotropo vielu un šaujamieroča būtisko sastāvdaļu glabāšanu, aģentūru LETA informēja VP.

Šā gada septembra beigās VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki konstatēja, ka kāds liepājnieks pie sevis glabā psihotropās vielas. Sankcionētas kratīšanas laikā pie viņa dzīvesvietā tika atrastas un izņemtas psihotropās vielas - četras subutekss tabletes, kuras satur buprenorfīnu un 37 tabletes tramadola.

VP vīrieša dzīvesvietā atradusi arī šaujamierocim līdzīgu priekšmetu, kurš sastāvēja no metāla caurules un koka roktura. Eksperta atzinumā secināts, ka tas ir pieskaitāms pie šaujamieroča būtiskajām sastāvdaļām. Jāatzīmē, ka vīrietis to glabāja bez attiecīgas atļaujas, norādīja VP.

VP par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt un par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu lielā apmērā un par šaujamieroča būtisko sastāvdaļu glabāšanu bez attiecīgas atļaujas.

Vīrietis ir liepājnieks un jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem likumpārkāpumiem. Viņam uz izmeklēšanas laiku tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, informēja VP.

Policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti VP informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem, aicināja VP.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas