Policija Liepājā aiztur telefonkrāpnieku 1

7. oktobrī telefonkrāpnieks, kurš kādai sirmgalvei Liepājā bija izkrāpis vairākus simtus euro, "uz karstām pēdēm" aizturēts, ziņo Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknis.

Aizturētais vīrietis ir Lietuvas iedzīvotājs, kurš bija zvanījis uz mājas fiksēto tālruni un krievu valodā stāstījis par nelaimē nonākušu tuvinieku. Izkrāptā nauda ir atgūta un tiks atdota cietušajai. Ir uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana. 

Policija pārbauda aizturētās personas dalību arī citos noziedzīgos nodarījumos, kā arī  atgādina, ka šādi krāpšanas gadījumi var atkārtoties.

Šis ir otrais šāda veida krāpšanas gadījums Liepājā šonedēļ -  5. oktobrī Liepājā, Alejas ielā, kādā dzīvoklī sirmgalve saņēma telefona zvanu, kurā pagaidām nenoskaidrota persona krievu valodā stāstīja, ka skolā smagus miesas bojājumus ir guvis bērns (radinieks), un, lai varētu viņam palīdzēt, ir nepieciešama nauda. Šādā veidā  sievietei tika izkrāpti vairāki simti euro.

Policija vērš uzmanību – iespējams, ka telefona zvani ar šāda un līdzīga rakstura stāstiem var atskanēt arī citos dzīvokļos, tādēļ aicina pabrīdināt savus vecākus un vecvecākus, radiniekus un cienījama vecuma kaimiņus un atgādināt, ka gadījumā, ja nelaime patiesi būs notikusi, operatīvie dienesti nekādā gadījumā šādi nerīkosies!

Saņemot šādu zvanu, nekavējoties sazināties ar policiju, zvanot 63404602, 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kriminālziņas