Policija kontrolēs, kā braucēji rūpējas par bērnu drošību

Pamatojoties uz satiksmes uzraudzības rotas darbinieku  novērojumiem, patrulējot Liepājas pilsētā un apkārtnē, kā arī citur Kurzemē, secināts, ka automašīnu vadītāji un pasažieri kļuvuši apzinīgāki un disciplinētāki, lietojot drošības jostas. Taču nereti novērots, ka vēl aizvien daudzi braucēji vieglprātīgi attiecas pret pasažieru – bērnu – drošību, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

“Īpaši tas attiecas uz mazuļiem, kuriem noteikti nepieciešams bērnu sēdeklītis – atbilstošs viņa vecumam, svaram, augumam. Bērns ir pilntiesīgs satiksmes dalībnieks, šajā gadījumā – pasažieris, un likumsakarīgi, ka viņa drošība ir pati svarīgākā,” uzsver amatpersona un norāda, ka tādēļ policijas darbinieki arī turpmāk pievērsīs uzmanību šai problēmai, kā arī kontrolēs satiksmes dalībnieku savstarpējās attiecības uz/pie gājēju pārejām.

Jāpiebilst, ka trešdien Kurzemē reģistrēts kārtējais satiksmes negadījums, kurā cietis bērns. Tas noticis Ventspilī. Uz gājēju pārejas četrus gadus vecai meitenītei uzbraukusi kāda sirmgalvja vadīta automašīna.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas