Policija gaidīs iesniegumu un tad lems, vai sākams kriminālprocess par internetā ievietoto video ar bērna galvas bāšanu gaļas spainī

Valsts policija (VP) ir informēta par videomateriālu ar zēna galvas bāšanu gaļas spainī, tomēr kriminālprocesu varētu sākt pēc iesnieguma saņemšanas. Arī Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija pārbaudīs gadījumu ar nesen internetā ievietoto video, kurā redzams, kā māte bērna galvu bāž marinētas gaļas spainī. Atkarībā no pārbaudes rezultātiem inspekcija izlems, vai informēt bāriņtiesu vai policiju.

LNT raidījumam "Degpunktā" sieviete atzina, ka notikušais ar mājas video esot bijis tikai joks. Video noskaties šeit!

VP Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai BNS atzina, ka policijas redzeslokā videomateriāls ir nonācis, taču pagaidām kriminālprocess netiks sākts, bet gaidīs iesniegumu no bērnu tiesību aizsardzības institūcijām.

Pēc iesnieguma saņemšanas policija izlems, vai ir ierosināms kriminālprocess.

Tikmēr interneta komentāros parādījies sievietes iespējamais vārds, kurš atrodams populārajā interneta vietnē www.draugiem.lv, kurā arī pirmo reizi video tika ievietots.

Aģentūra BNS pārliecinājās, ka norādītā sieviete, visticamāk, ir īstā, jo pie viņas pēdējām aktivitātēm norādīts, ka 30.augustā izveidojusi albumu ar nosaukumu "Iespēja, kā nomierināt satrakojušos bērnu...". To, ka video bija izveidots tieši ar šādu nosaukumu, šonedēļ ziņoja arī LNT raidījums "Degpunktā", kuram izdevās ar sievieti arī sazināties.

Albumu gan viņa paspējusi jau izdzēst.

Par sevi profilā sieviete min, ka "spējot būt neiedomājama maita (taču godprātīga)". Viņa arī neieredzot čīkstuļus, sievietei arī esot grūti izprast vārdu "nevaru". Citiem jaunā sieviete iesaka mīlēt sevi vairāk nekā jebko šajā pasaulē.

Viņas albumā arī aplūkojamas fotogrāfijas ar kādu mazu puiku no skolas gaitām.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas