Policija brīdina, ka pieaug kautiņu skaits

Nedēļas nogalē policija saņēmusi virkni iesniegumu par to, ka cilvēki konfliktu laikā nodarījuši viens otram miesas bojājumus vai sagādājuši materiālas dabas zaudējumus. Konflikti izcēlušies gan starp paziņām, gan mazpazīstamām un svešām
personām, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

12. novembrī ap pulksten 18 Liepājas reģionālajā slimnīcā ievietots 1965. gadā dzimis vīrietis, kurš pagaidām nenoskaidrotos apstākļos Liepājā, Siena ielas nama pagalmā, guvis sistu brūci galvā.
 
13. novembrī pusdivos naktī Liepājā, M. Ķempes ielā, kāpņu telpā kādai jaunietei izcēlies konflikts ar 1986. gadā dzimušu vīrieti, kurš izšāvis no gāzes pistoles uz viņas pusi, bet par laimi nav trāpījis.

15. novembrī pulksten 15.30 Liepājas reģionālās slimnīcas Traumatoloģijas nodaļā pēc medicīniskās palīdzības griezās 1979. gadā dzimis vīrietis, kuram Brīvības ielā, netālu no pilsētas robežas, izcēlies konflikts ar nepazīstamu jaunieti. Cietušajam konstatēts smadzeņu satricinājums. Lietas apstākļi tiek noskaidroti.

15. novembrī slimnīcā ievietots arī kāds 1968.g.adā dzimis vīrietis, kuram naktī Atmodas bulvāra rajonā izcēlās konflikts ar nepazīstamiem jauniešiem. Rezultātā - galvas sasitums un smadzeņu satricinājums.

Pulksten 18 Liepājā, Uliha ielā, kaimiņš ar akmeni izsitis pakešu loga stikla rūti. Materiālos zaudējumus un motīvus noskaidro.


Pievieno komentāru

Kriminālziņas