Policija aiztur divus nepilngadīgus jauniešus aizdomās par automašīnas zādzību Durbes novadā

Trešdien, 18. martā, Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Durbes novadā no kāda īpašuma ir nozagta automašīna “Audi”.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas, saņemot informāciju par nozagto automašīnu, uzsāka kriminālprocesu un uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarīju izdarīšanu aizturēja divus nepilngadīgus jauniešus, no kuriem viens jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Valsts policijas amatpersonas nozagto automašīnu atrada Durbes novadā, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.
 
Šobrīd abiem jauniešiem ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Valsts policija turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā par transportlīdzekļa zādzību. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas