Pirmdien reģistrētajos ceļu satiksmes negadījumos pie vainas šoferu nevērība

Pirmdien, 20. septembrī, Liepājā reģistrētas trīs ceļu satiksmes negadījumi, to izraisīšanā vainojama šoferu nevērība - ceļa zīmes "Dodiet ceļu!" un drošas distances neievērošana.

Pulksten 13.50 1932. gadā dzimis šoferis ar auto "VW Golf" braucis pa Brīvības ielu Liepājā. Brīvības un Meldru ielas krustojumā šoferis nebija izvēlējies drošu braukšanas ātrumu un distanci, rezultātā uzbraucis auto "Volvo V-70", kuru vadītājs bija apstādinājis, lai nogrieztos pa kreisi uz Meldru ielu.

Pulksten 12.35 1978. gadā dzimis šoferis vadījis automašķinu "Mazda 323" Liepājā, pa Priežu ielu uz Zirņu ielas pusi. Ielu krustojumā ignorēja ceļa zīmi "Dodiet ceļu!", kā rezultātā izraisīta sadursme ar "Audi A4", kuru pa galveno ceļu vilka automašīna "Audi 80".  

Pulksten 13.40 Liepājā 1966. gadā dzimis šoferis ar automašīnu "Mersedes Benz Vito" braucis pa Ganību ielu uz Dārza ielas pusi. Šoferis nebija izvēlējies ceļa un laika apstākļiem drošu braukšanas ātrumu un distanci ar priekšā braucošo "Mersedes Benz E300", kuras vadītājs bija apstājies pirms gājēju pārejas, lai palaistu gājējus. Notikusi sadursme, un "Mersedes Benz E300" trieciena rezultātā uzbrauca priekšā stāvošai automašīnai "VW Golf".

Sadursmēs cietušo nav.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas