Pirmājā festivāla "ZZ Baltic Beach Party" dienā pieķer iereibušus autovadītājus un jaunieti ar narkotikām

Liepājā ceturtdiena, kas bija pirmā festivāla "ZZ Baltic Beach Party" diena, policijas vērtējumā aizvadīta mierīgi.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde aģentūru BNS informēja, ka pasākuma norises vietā policija aizturēja divus iereibušu autovadītājus. Tāpat aizturēts 1993. gadā dzimis jaunietis, kurš mēģināja pasākuma teritorijā ienest narkotikas. Par šo faktu sākts kriminālprocess.

Vairākiem atpūtniekiem sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli par atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī.

Aizturēti arī 18 pusaudži, kuras atradās bez pilngadīgas personas uzraudzības.

Festivāla laikā Valsts policija strādās pēc īpaši festivāla norises laikam izstrādāta plāna, lai nodrošinātu ceļu satiksmes drošību, kā arī sabiedrisko kārtību pasākuma norises vietā.

Kā katru gadu, arī šogad prioritāte ir apreibinošo vielu lietošanas un atrašanās stiprā alkohola reibumā sabiedriskā vietā ierobežošana, kā arī narkotisko un psihotropo vielu aprites pārkāpumu novēršana, aģentūru BNS informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde.

Festivāls "Baltic Beach Party", kas šogad svin desmito jubileju, notiks trīs dienas un trīs naktis no 22. līdz 24.jūlijam Liepājas pludmalē. Tajā koncertēs grupas "The Rasmus", "Madcon", dīdžejs no Vācijas ATB un vairāki citi īpašie viesi, tostarp "igauņu kantri pank" grupa "Reigani".

Pievieno komentāru

Kriminālziņas