Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostā vīrietim vienā vakarā divi administratīvo pārkāpumu protokoli 1

Pagājušajā nedēļas nogalē Valsts policijas darbinieki, patrulējot kopā ar Pāvilostas novada pašvaldības policiju uz ielas braucamās daļas pamanīja vīrieti, kurš bija acīmredzamā alkohola reibumā, tāpat viņš sabiedriskā vietā turpināja lietot alkoholisko dzērienu. Vīrietim tika izskaidrots, ka sabiedriskā vietā lietot alkoholu no atvērtas pudeles nav atļauts un viņam tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Taču vīrietis savas pretlikumīgās darbības turpināja un nepakļāvās Valsts policijas darbinieku likumīgai prasībai, kā arī kļuva agresīvs, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

13.jūlijā ap pulksten 19:10 Valsts policijas darbinieki, patrulējot kopā ar Pāvilostas novada pašvaldības policiju Pāvilostā, Dzintaru ielā pie Upesmuižas estrādes ievēroja, ka pa Dzintaru ielas braucamo daļu iet vīrietis, būdams alkohola reibuma stāvoklī. Vīrietim rokās bija  alkoholisks dzēriens – alus, kuru viņš, pat redzot policijas klātbūtni, turpināja dzert. Vīrietis tika aizturēts un viņam tika paskaidrots, ka sabiedriskā vietā lietot alkoholu no atvērtas pudeles nav atļauts. Par minēto pārkāpumu vīrietim tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā.

Pēc administratīvā pārkāpuma protokola noformēšanas vīrietis kļuva agresīvs, turpināja lietot alkoholu sabiedriskā vietā un apdraudēja satiksmes drošību, atrodoties uz ceļa braucamās daļas priekšā automašīnām. Vīrietis uz policijas darbinieku prasību pārtraukt darbības nereaģēja. Tāpat pie administratīvās arestēšanas vīrietis izrādīja fizisku pretošanos, tāpēc, lai personu savaldītu, viņam tika uzlikti roku dzelži. Vīrietis tika nogādāts Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē Liepājā, Bāriņu ielā 3, kur viņam tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas iestādes darbinieku prasībai.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieka, pašvaldības policijas darbinieka, robežsarga vai zemessarga, kā arī karavīra likumīgajam rīkojumam vai prasībai, kad viņi izpilda sabiedriskās kārtības sargāšanas vai dienesta pienākumus, uzliek naudas sodu līdz 280 eiro vai piemēro administratīvo arestu uz laiku līdz piecpadsmit diennaktīm.

Savukārt par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu sabiedriskās vietās, izņemot vietas, kur alkoholisko dzērienu lietošanu atļāvusi pašvaldība, vai par atrašanos sabiedriskās vietās tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu, izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 140 eiro.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jānis Kalējs

Šis ir labais !!!
Nākotnes paredzējums vai raksts par pagājušo gadu. 13.jūlijs būs rīt 2020.gadā.

pirms 29 dienām, 2020.07.12 12:44

Kriminālziņas