Pašvaldības policisti festivāla laikā glābuši peldētāju un aizturējuši alus mucas zagli

Pašvaldības policijas darbiniekiem 22. jūlijā “ZZ Baltic Beach Party” laikā darba bijis pilnas rokas, pastāstīja Liepājas pilsētas pašvaldības policijas Lietvedības un personāla nodaļas darbiniece Sindija Kirkovalde.

Ap pulksten 22 likumsargi nogādāja dzīvesvietā 1992. gadā dzimušu jaunieti, kura bija alkohola reibumā.

Pēc pulksten 23 Jūrmalas parkā pie Centrālās glābšanas stacijas policijas darbiniekiem nācās izsaukt Neatliekamo medicīnisko palīdzību sakarā ar to, ka kāda cita 1992. gadā dzimusi jauniete bija alkohola reibumā un viņai bija palicis slikti. Jauniete, kura nebija liepājniece, bet gan no novada, tika nogādāta Liepājas reģionālā slimnīcā palīdzības sniegšanai.

Pāris minūtes pirms vieniem naktī uz 23. jūliju policijas darbinieki Kūrmājas prospekta galā uz aizdomas pamata aizturēja 1980. gadā dzimušu jaunieti, kurš, iespējams bija lietojis narkotiskas vielas, jo alkohola smaka izelpā nebija jūtama, bet jaunietis bija apdullis. Jaunietis bija pilsētas viesis, kas ieradies no Inčukalna novada. Persona nogādāta Valsts policijā tālāko lietas apstākļu noskaidrošanai.

23. jūlijā pirms pieciem no rīta Glābšanas dienesta darbiniekiem nācās glābt jūrā peldošos personu, kura bija aizpeldējusi aiz bojām alkohola reibuma stāvoklī un nespēja vairs tiks atpakaļ uz krastu. Personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par peldēšanos aiz bojām.

Bet pirms septiņiem no rīta pasākuma teritorijā aizturētas divas personas, kuras centās nozagt alus mucu. Abas personas nogādātas Valsts policijā tālāko lietas apstākļu noskaidrošanai.

Kopumā gan pilngadīgām, gan nepilngadīgām personām pasākuma laikā sastādīti 16 administratīvā pārkāpuma protokoli: par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā; par atrašanos sabiedriskās vietās tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu; par smēķēšanu neatļautā vietā; par dabisko vajadzību kārtošanu neatļautā vietā; par nakšņošanu neatļautā vietā; par peldēšanos aiz bojām. Kā arī sastādīti 47 protokola paziņojumi par automašīnu novietošanu neatbilstoši noteikumiem.

Īslaicīgās aizturēšanas telpās atskurbšanai ievietotas 14 personas.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas