Par Liepājas tramvaja vadītāja noduršanu piespriež 17 gadus ilgu cietumsodu 7

Kurzemes rajona tiesa Liepājā šodien lēma Sajatam Abasovam par tramvaja vadītāja noslepkavošanu piespriest 17 gadus ilgu cietumsodu, kā arī noteikt trīs gadus ilgu probācijas uzraudzību, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Tāpat tiesa lēma par labu cietušajai piedzīt no Abasova morālo kompensāciju 10 000 eiro apmērā, kā arī 2500 eiro par labu valstij, kura iepriekš šo summu bija izmaksājusi cietušajai kā morālo kompensāciju.

Prokuratūras iepriekš izplatītajā paziņojumā teikts, ka Abasovs šā gada 1.aprīlī, būdams alkohola ietekmē, dusmās par to, ka pieturā neatvērās tās tramvaja durvis, pie kurām viņš stāvēja, lai izkāptu, sāka paša iniciētu īslaicīgu konfliktu ar tramvaja vadītāju.

Vīrietis piegāja pie vadītāja kabīnes durvīm un, kad vadītājs tās atvēra un panāca pretī, iesita viņam pa plecu, no jakas kabatas izņēma līdzi paņemto kabatas nazi un iedūra vadītājam kaklā un krūšu kurvī.

Tramvaja vadītājam tika nodarīti smagi miesas bojājumi un nepilnas stundas laikā viņš nomira.

Uzbrukums vadītājam notika pieturā īsi pirms galapunkta, pie bijušās "Liepājas Metalurga" administrācijas ēkas Brīvības ielā.

Abasovs savu vainu slepkavības izdarīšanā neatzina, norādot, ka tramvaja vadītāju gribējis tikai pabaidīt, neesot gribējis nogalināt.

Apsūdzētais dzimis 1959.gadā un iepriekš sodīts par svešas kredītkartes nelikumīgu izmantošanu. Aizturēšanas laikā viņš bija 1,9 promiļu reibumā.

59 gadus vecais tramvaja vadītājs uzņēmumā "Liepājas tramvajs" strādāja no 2018.gada, un kolēģi viņu raksturoja kā atsaucīgu, korektu un uzņēmumam lojālu darbinieku.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Lorensa

Tagad latvijaa cilveku slepkavosana ir modee..un arvien klyst modernaka..slepenaka viltigaka..ko darit..varbut labak nelasit.

pirms mēneša, 2021.10.28 18:46

Daktets mengele

Ka jums skiet.vai cilveku piepuedu vakcinacija ar ejsperimentalam potem par kuram neviens neatbild nav skepkaviba..

pirms mēneša, 2021.10.28 18:49

Dsktedi mendeli

Ej izguli delīriju,amoška māte tādu dauni dzemdēja ,dakyers Mengels jau tevi sen būtu nopotējis ,dauņi fāterlandē ātri pazuda.

pirms mēneša, 2021.10.28 19:01

Antuns no varaklaniem mendelei

Eu neta pamulki..ko tu te dari..ej sanem poti.vienu divas treso pec ceturtas piekto ik pec sesiem nenesiem kamer klysi caurspudigs ka staigajoss zombijs..vo tev acu arstu vajag un galvas arstu dobajob..ka ne redzi ne saproti..a varbut jau visas 3i sanemis

pirms mēneša, 2021.10.28 19:15

To daktedim mendelei

Mendele latvijaa ari visi dauni atri pazudis tevi ieskaitot..ahahaha..karins reiz teica ka krenatoriju biznesam jabut caurspidigam.

pirms mēneša, 2021.10.28 19:19

Lauku skuke

Vispar uz nakti baigi labaa lasamviela..dolbajobi

pirms mēneša, 2021.10.28 19:48

Kriminālziņas