(papildināta) Ugunsgrēkā Tirgoņu ielā izglābti četri cilvēki; sieviete un divi bērni tikuši ārā pašu spēkiem

(papildināta 1. un 4. rindkopa, pievienoti foto) Svētdien, 31. janvārī, dedzis Tirgoņu ielas 21. nams Liepājā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests. Tas ir sarkans ķieģeļu nams sētā, veikalu ēkas Tirgoņu ielā nav skartas.

Divstāvu dzīvojamās ēkas 1. stāvā dedzis divistabu dzīvoklis 30 kvadrātmetru platībā.

Kā pastāstīja kaimiņi, ugunsgrēks izcēlies pirmā stāva dzīvoklī, kur dzīvojis 90 gadus vecs kungs un viņa dēls - invalīds, kurš nav varējis patstāvīgi pārvietoties. Slimnīcā nogādāti 2001. un 2004. gadā dzimuši bērni. Otrā stāva dzīvokļa īpašnieks bija skops ar komentāriem - dzīvoklis ir privāts, nebija apdrošināts, tajā vairs nav iespējams dzīvot. Domās, ko darīt tālāk.

Pirms glābēju ierašanās pašu spēkiem no ēkas ārā tika viena sieviete un divi bērni. 90 gadus vecu kungu un viņa dēlu no degošā dzīvokļa iznesa nodaļas komandieris Bruno Švarcs un ugunsdzēsējs Artis Ķemeris. Ugunsdzēsējs Jevgēnijs Kuļikovs un vada komandieris Viktors Žigulovs divus cilvēkus izglāba no otrā stāva pa izbīdāmām kāpnēm. Četru cilvēku evakuāciju pa iekšējām kāpnēm nodrošināja ugunsdzēsējs Lauris Bullis.

Divi vīrieši un divi bērni nogādāti slimnīcā.

Ugunsdzēsējiem pagaidām nav skaidrs, kas izraisījis ugunsgrēku.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas