(papildināta) Durbes novadā pieķer kafejnīcu, kura pārkāpj valstī noteiktos Covid-19 ierobežojumus 5

PAPILDINĀTA AR PIEKTO RINDKOPU. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas pagājušajā nedēļā konstatēja pārkāpumus kādā kafejnīcā Durbes novadā, kura naktī vēl bija vaļā un apkalpoja klientus.

Naktī no 22. uz 23.oktobri, pulksten 2 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas konstatēja pārkāpumus kādā kafejnīcā Durbes novadā, kura netika slēgta un apkalpoja klientus. Šajā gadījumā ir uzsākts process administratīvā pārkāpuma lietā, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas, reaģējot uz iedzīvotāju sūdzībām, vai pēc savas iniciatīvas šādas pārbaudes rīkos arī turpmāk.

Valsts policija atgādina, ka ievērojot noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus, tu vari pasargāt ne tikai sevi, bet arī savus tuviniekus un apkārtējos cilvēkus. Šobrīd Latvijā saslimstība ar Covid-19 strauji pieaug, tāpēc ir īpaši būtiski ievērot noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus, lai slimības izplatību mazinātu.

Portāla "Rekurzeme" rīcībā ir informācija, ka pārkāpums noticis Durbes novada Tadaiķu pagasta kafejnīcā "Mazā Rolava", ko dēvē arī par “Bordertaunu”, par kuru rakstījām jau agrāk.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

???

Pirmā dzirdēšana, ka mums novadā ir kafejnīca. Laikam strādā tikai naktīs.

pirms 11 mēnešiem, 2020.10.26 15:12

Bluciks

Tak bordertauna, jopt! Kafejnīca ????

pirms 11 mēnešiem, 2020.10.26 19:12

Sss

Vai tad neredzat ka raksta beigās ir rakstīts ka tā ir bordentauna.Tā jau nav kafejnīca, bet īsta dzertuve. Sen jau vajadzēja likvidēt.

pirms 11 mēnešiem, 2020.10.27 16:05

Kriminālziņas