Pagājušās nedēļas nogalē Liepājā, Dunalkā un Gaviezē gūst miesas bojājumus

Valsts policija informē, ka pagājušās nedēļas nogalē pēc mediķu palīdzības vērsās īpaši daudz cilvēku, kuri bija guvuši miesas bojājumus.

15. martā Valsts policija saņēma informāciju, ka no Durbes novada Dunalkas pagasta medicīnas iestādē bija nokļuvis 1968. gadā dzimis vīrietis ar miesas bojājumiem. Viņam tika konstatēts arī alkohola apreibums, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

16. martā pulksten 3.30 Valsts policija saņēma informāciju no medicīnas iestādes, ka pie viņiem nogādāts 1977. gadā dzimis vīrietis. Viņš tika atrasts guļošs Liepājā, Strazdu ielā. Vīrietim bija nodarīti miesas bojajumi. Viņš notikušo neatceras. Mediķi konstatēja kaulu lūzumus un alkohola reibumu.

16. martā pulksten 10.10 Valsts policija saņēma informāciju no medicīnas iestādes, ka tajā nogādāta 1951. gadā dzimusi sieviete no Gaviezes. Viņai konstatēti ķermeņa sasitumi.

16. martā pulkstem 15.30 Valsts policija saņēma informāciju, ka Liepājā, Jelgavas ielā, konflikta laikā 1965. gadā dzimušam vīrietim nodarīti miesas bojājumi. Vīrietis tika nogādāts medicīnas iestādē. Viņš bija alkohola reibumā.

16. martā pulksten 15.40 Valsts policija saņēma informāciju no medicīnas iestādes, ka tajā nogādāts 1987. gadā dzimis vīrietis. Viņš nenoskaidrotos apstākļos Liepājā guva miesas bojājumus. Vīrietis bija alkohola reibumā.

17. martā pulksten 20.40 Valsts policija saņēma informāciju no medicīnas iestādes, ka 1989. gadā dzimis vīrietis Liepājā ir guvis miesas bojājumus Cenkones ielā. Apstākļi, kādos miesas bojājumi ir gūti, nav noskaidroti. Vīrietis bija alkohola reibumā.

Valsts policija skaidro apstākļus.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas