Nīcā un Liepājā noķer dzērājšoferus 1

Ceturtdien ap pulksten 17 Nīcas novadā, Nīcas pagastā 1965. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Peugeot”, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Viņa izelpā konstatētas 1,58 promiles alkohola. Tāpat vakar ap pulksten 23:15 Liepājā, Katoļu ielā 1975.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Mercedes Benz”, būdams 1,49 promiļu reibumā. Abiem vīriešiem noformēti administratīvo pārkāpumu protokoli.

Saskaņā ar Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,0 promili, bet nepārsniedz 1,5 promiles, transportlīdzekļa vadītājam piemēro administratīvo arestu no piecām līdz desmit diennaktīm, uzliek naudas sodu no 850 līdz 1200 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz diviem gadiem, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles, transportlīdzekļa vadītājam piemēro administratīvo arestu no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, uzliek naudas sodu no 1200 līdz 1400 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kur policija?

Nīcā biežāk to policiju vajag. Rucavā ar kad sadzerās veikalā iebraukt grib kunga prātā. Rucava unikāla dzērāju nomale.

pirms gada, 2020.02.07 10:58

Kriminālziņas