Nezina, vai patiešām līķis nav atrasts septiņus gadus 1

Pagājušā gada rudenī kādā daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī Liepājā, Mirdzas Ķempes ielā, atrasts mumificējies vīrieša līķis, apstiprina Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Policijas pārstāve gan nevarēja apstiprināt, vai atsevišķos masu medijos izskanējusī informācija, ka mūmija dzīvoklī atradusies gandrīz septiņus gadus, atbilst patiesībai.

Policija bija sākusi kriminālprocesu, lai noskaidrotu 1946.gadā dzimušā vīrieša nāves apstākļus. Tā kā vardarbīgas nāves pazīmes netika konstatētas, decembrī kriminālprocess ir izbeigts, atzīstot, ka vīrietis miris dabīgā nāvē.

Vīrieša līķis, kas bija pilnībā mumificējies, dzīvoklī atrasts 2012.gada 25.oktobrī - pēc tam, kad dzīvokli izsolē iegādājusies kāda sieviete. Dzīvoklis pārdots izsolē, jo ilgu laiku nebija maksāti komunālie maksājumi un tiesai nosūtīta parāda piedziņas lieta. Tiesa lēmumu par dzīvokļa pārdošanu izsolē pieņēmusi bez īpašnieka klātbūtnes, jo dzīvokļa saimnieks uz tiesu nebija ieradies.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kriminālziņas