Mantkārīgos nolūkos uzbrūk fotogrāfam 2

Gaišā dienas laikā pašā Liepājas centrā ļaundari uzbrukuši fotogrāfam un mēģinājuši atņemt aparatūru. Policija reaģējusi operatīvi, un nekauņas ir notverti.

Uzbrukums noticis otrdien, 4.maijā, ap pulksten pusčetriem pēcpusdienā Lielā ielā 13, pie ieejas tirdzniecības namā “Kurzeme”, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse. Nepazīstamas personas pieskrējušas fotogrāfam klāt un mēģinājušas no rokām izraut fotoaparātu “Canon”. Vainīgie noskaidroti un notverti, norādīja amatpersona: “Tie ir 1988. un 1989. gadā dzimuši jauni vīrieši.”

Fotogrāfs, kuram uzbruka ļaundari, ir liepājnieks, vēsta “Kursas Laika” rīcībā esošā informācija. Viņš vēlējās palikt anonīms, bet pastāstīja: piegājis pie bankomāta, kad viņam klāt pieskrējuši divi puiši, kuri centušies atņemt fotoaparātu. Incidents ildzis labi ja pāris sekundes – puiši centušies aparatūru izraut, fotogrāfs ar viņiem stīvējies. Viens no uzbrucējiem pat zaudējis līdzsvaru, pēc kā abi devušies prom.

“Lielākā problēma bija tā, ka bija jāsargās uz divām pusēm, jo tikko no bankomāta biju izņēmis naudu. Acīm redzot, viņi šo procesu bija vērojuši, pirms uzbruka,” stāsta fotogrāfs. Par laimi, turpat tuvumā bijis privātās drēbēs ģērbies policists, kurš izsaucis kolēģus. Tie strādājuši operatīvi – vainīgie drīz vien atrasti un notverti. “Policija strādāja ļoti labi. Atlika vien pabrīnīties, cik ātri uzbrucēji tika notverti,” likumsargiem paldies teic fotogrāfs un piebilst: “Pēc notikušā atliek secināt, ka drošs cilvēks nevar būt nekur. Tāpēc gribu aicināt piesargāties.”

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kaa zini

ka aiz mantkaribas, varbut aiz atriebibas?

pirms 10 gadiem, 2010.05.06 11:59

Dusmīgais

Жить ему долго, получить в подарок Никон.

pirms 10 gadiem, 2010.05.05 23:46

Kriminālziņas