Limbažos apdegušais zēns stāstu par pusaudžiem maskās izdomājis

Desmit gadus vecais limbažnieks stāstu par to, ka viņu aizdedzinājuši pusaudži maskās, izdomājis.

Policija izņēmusi lietiskos pierādījumus vietā, kur it kā notikusi dedzināšana un liecinieku statusā nopratinājusi vairākus deviņus līdz četrpadsmit gadus vecus zēnus. Šī vieta nav pat tuvu zēna norādītajai BMX trasei, atsaucoties uz Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes sniegto informāciju, vēsta BNS.

Pēc zēnu sniegtajām liecībām, jaunieši kopā ostījuši benzīnu. Puika sācis spēlēties ar pudeli, kurā atradusies degviela, un to aizdedzinājis.

Pirmdien policija aptaujāja vairākus desmitus cilvēku, kā arī aicināja atsaukties iespējamos aculieciniekus, kas varētu apstiprināt zēna teikto. Lai arī ieguldīti lieli cilvēku un materiālie resursi, viņa versija apstiprinājumu nav guvusi.

Kā jau vēstīts, pats zēns mediķiem stāstījis, ka svētdien pie viņa BMX trases apkārtnē pienākuši divi melnās maskās tērpti pusaudži, kas pienākuši klāt, aplējuši zēnu ar benzīnu un aizdedzinājuši drēbes. Saskaņā ar viņa paša teikto, viņš uzreiz skrējis mājās, bet tēvs zvanījis ātrajai palīdzībai. Policija neizslēdza iespēju, ka zēns stāstu par uzbrucējiem izdomājis bailēs no vecākiem, atsaucoties uz neoficiālo informāciju, otrdien vēsta laikraksts Neatkarīgā. Zēns uz slimnīcu nogādāts no mājām. Valmieras brigādes ārste Latvijas Avīzei (LA) nav varējusi atbildēt nedz apstiprinoši, nedz noliedzoši uz jautājumu, vai šausminošais stāsts par uzbrucējiem maskās nav fantāzijas auglis un apdegumus nav izraisījusi kāda sadzīves liksta.

Zēns guvis otrās pakāpes ķermeņa apdegumus: apdedzis kakls, plecs, auss, plaukstas un mati. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvji pirmdien stāstīja, ka cietušā puikas stāvoklis vērtējams kā stabils un operatīva mediķu iejaukšanās viņa veselības stāvokļa uzlabošanai nav nepieciešama.

LA ziņo, ka pilsētā BMX trase jau gadus desmit nedarbojas un faktiski šo vietu par tādu nemaz nevarot saukt.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas