Liepājas tiesa neapcietina bērnu sabraukušo autovadītāju 5

Liepājas tiesa pirmdienas vakarā noraidījusi policijas lūgumu apcietināt vīrieti, kurš sestdien uz gājēju pārejas ar auto uzbrauca bērnu ratiņiem, nāvējoši traumējot bērnu.

Vīrietim kā drošības līdzeklis piemērota uzturēšanās noteiktā dzīvesvietā, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Gints Ešenvalds.

Pēc drošības līdzekļa noteikšanas vīrietis atbrīvots.

Policija gan uzskata, ka vīrietis bija jāapcietina, ņemot vērā to, ka autovadītājs no negadījuma vietas bēga un bojā gāja bērns, sacīja Ešenvalds.

Jau vēstīts, ka autovadītājs, kurš pēc negadījuma aizturēts uz divām diennaktīm, atzinis savu vainu traģiskā negadījuma izraisīšanā.

Vīrietis policijai klāstījis, ka braucis ar ātrumu aptuveni 55 kilometri stundā un sadursme ar bērna ratiņiem notikusi, kad viņš apbraucis priekšā braucošu automašīnu, kura pirms gājēju pārejas sākusi bremzēt.

Policija vēl uzklausīs vairāku negadījuma liecinieku liecības.

Traģiskais negadījums noticis sestdien ap plkst.16.40 Liepājā, Raiņa ielā. "Mazda 323" auto uz gājēju pārējas uztriekusies bērnu ratiņiem, kurus stūmusi kāda sieviete. 2009.gadā dzimušais puika miris. Vadītājs no notikuma vietas mēģinājis bēgt, taču viņu aizturējuši negadījuma aculiecinieki. Policija noskaidrojusi, ka auto vadījis 1982.gadā dzimušais Deniss.

Automašīnu vīrietis neesot vadījis alkohola reibumā, taču ekspertīzē noteiks, vai vīrietis nav lietojis kādas citas apreibinošas vielas.

Policija par notikušo sākusi kriminālprocesu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

aaaa

tas kads ietekmiiga cilveeka deels varbut, tapec atstaja briiviibaa...

pirms 10 gadiem, 2010.07.06 14:53

Sincha

Kā viņu vispār drīkstēja atlaist? Vai nu cietumā vai arī publiskot viņa bildi...

pirms 10 gadiem, 2010.07.06 12:57

i

vai tiešām jābūt tik stulbam,lai nesaprastu,kāpēc priekšā mašīna bremzē???Apdzīt kādu pirms gājēju pārejas ir rupjš pārkāpums.Logiski,ka cilvēkus tad pamanīja pēdējā brīdī.

pirms 10 gadiem, 2010.07.06 12:43

KASIS

Normāli čalītis klāsta,apdzenot priekšā bremzējošu transportlīdzekli,pie gājēju pārejas!Kas tad tas par attaisnojumu!Daunis!

pirms 10 gadiem, 2010.07.06 09:52

Kriminālziņas