Liepājas policijai saistībā ar 39 tūkstošu latu pazušanu no "Maxima" seifa ir aizdomās turamais

Liepājas policijai saistībā ar Jaungada naktī pastrādāto zādzību no veikala "Maxima", kur no seifa pazuduši aptuveni 39 tūkstoši latu, ir aizdomās turamais, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Arturs Vaiteiks.

Plašāk par izmeklēšanu viņš pašlaik gan atturējās stāstīt, norādot, ka aizdomās turamais pagaidām nav aizturēts. Policija turpina izmeklēt arī vairāku citu veikalu seifu apzagšanu gada nogalē.

Saistībā ar šīm zādzībām mums ir materiāls, ar kuru strādāt, atzina VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks.

Šīs zādzības policija gan nesaista ar veikala "Maxima" apzagšanu.

Jau vēstīts, ka 1.janvāra naktī ap pulksten 1 Liepājā, Klaipēdas ielā, pa logu iekļūts veikalā "Maxima". Tur, atslēdzot seifu, no kabineta nozagti aptuveni 39 tūkstoši latu.

Līdzīgas zādzības Liepājā un citās pilsētās pastrādātas arī Ziemassvētkos. 25.decembra naktī Liepājā, izsitot loga rūti, iekļūts kāda veikala telpās un, uzlaužot seifu, nozagta nauda. Savukārt pusstundu vēlāk Liepājā no pagalma puses iekļūts citā veikalā un no tā telpām nozagti divi seifi ar naudu.

Līdzīgs notikums tonakt konstatēts arī Grobiņā. Tur, izsitot loga stiklu, iekļūts veikala telpās un nozagts seifs, kurā bijusi nauda. Savukārt 25.decembra rītā arī Ventspils novada Ugāles pagastā, izsitot logu, no veikala telpas nozagts seifs ar naudu.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas