Liepājas apkaimē noformē 21 protokolu par drošības jostu nelietošanu, trīs - par bērnu sēdeklīšiem

Pagājušajā nedēļā Valsts policija Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas pastiprināti pievērsa uzmanību drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošanai transportlīdzekļos. Apzinīgākie bērni tika arī pie balvas – Runča Rūda, ar kuru var ne tikai spēlēties, bet arī piestiprināt pie drošības jostas!

Taču diemžēl neiztikt arī bez pārkāpumiem šajās jomās. Kopumā Kurzemes reģionā noformēts 81 administratīvo pārkāpumu protokols par drošības jostu nelietošanu. 38 protokoli noformēti Ventspils pusē, 21 – Liepājas pusē, 13 – Kuldīgas pusē, 5 – Talsu pusē un 4 – Saldus pusē. Savukārt par bērnu sēdeklīšu nelietošanu noformēti 3 protokoli un visi Liepājā, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Savukārt šajā nedēļā Valsts policija visā Kurzemē pastiprinātu uzmanību pievērsīs luksoforu signālu ievērošanai – gan mazākaizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku, īpaši gājēju vidū, gan transportlīdzekļu vadītāju vidū.

Valsts policija atgādina, ka satiksmes drošība nav iespējama, ja ceļu satiksmes noteikumus neievēro visas satiksmes dalībnieku kategorijas, tāpēc aicinām būt iecietīgākiem vienam pret otru un cienīt visas satiksmes dalībnieku grupas. Ja ikviens ceļu satiksmē piedalīsies ar šādu attieksmi, uzlabosies arī kopējā braukšana kultūra un savstarpējā tolerance! Jāuzsver, ka ikviens no mums ir atbildīgs par to, lai uz ceļa mēs jūtamies droši.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas