Liepājā zog velosipēdus, auto numura zīmi, gāzes balonu, mantas pludmalē un elektrības kabeļus

Otrdien, 6. jūlijā, pulksten 8.30 Labraga ielā 11 konstatēts, ka no celtniecības objekta nozagts 50 litru tilpuma propāna gāzes balons.


Otrdien pirms pulksten 21 kāds pludmales apmeklētājs palicis bez savas naudas un dokumentiem. 1979. gadā dzimušais vīrietis savas mantas bez uzraudzības bija atstājis pludmalē, iepretim Dārtas ielai. Nozagtajā pleca somā bijusi autovadītāja apliecība un nauda.

Trešdien, 7. jūlijā, pulksten 21.40 Liepājā, O. Kalpaka ielā, konstatēts, ka nozagts kādam vīrietim piederošs velosipēds, tas bijis novietots pie spēļu zāles "Joker".

Trešdien pulksten 16.50 Liepājā, Rīgas ielā, kāds 1975. gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka pazudusi viņa automašīnas "Nissan Sunny" priekšējā numura zīme.

Trešdien, 7. jūlijā, pulksten 18 Liepājā, K. Zāles laukumā, 1989. gadā dzimis vīrietis konstatēts, ka, pārkniebjot slēdzenes trosīti, nozagts viņa velosipēds "Rock Machine Surge" melnā krāsā.

Policija pa pastu saņēmusi iesniegumu, ka no sociālās dzīvojamās mājas Viršu ielā 9/11 Liepājā nozagti 36 metri elektrības kabeļu un 15 metri televīzijas kabeļu.

Trešdien, 7. jūlijā, pulksten 6 konstatēts, ka no kāda dzīvokļa kādā Grīzupes ielas namā Liepājā nozagts dators un mobilais telefons. Iespējams, dzīvoklī iekļūts pa atvērto logu. Policija atgādina, ka iedzīvotājiem jāpiesargās no zagļiem un logus atvērtus nevajadzētu atstāt, ja neviena nav mājās vai visi guļ.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas