Liepājā vīrietis veikalā attaisa alus pudeli un atsakās maksāt

Trešdien, 19.maijā, Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, Laumas rajonā kādā pārtikas veikalā vīrietis ir izdzēris alus pudeli un atsakās par to maksāt.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ieradās notikuma vietā un satika veikala darbinieci, kura paskaidroja, ka vīrietis ienācis veikalā, attaisījis alus pudeli un sācis to dzert, savukārt otru aizbāzis aiz biksēm. Vīrietis uzvedās agresīvi, rupji lamājās un apvainoja veikala darbiniekus. Likumsargi vīrietim vairākkārt aizrādīja un lika pārtraukt savā valodā izmantot necenzētu leksiku pret veikala darbiniekiem, taču viņš nereaģēja, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Vīrietis tika aizturēts un pret viņu uzsākts administratīvais process par sīko huligānismu.
 
Saskaņā ar Administratīvo sodu likums par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā, par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personu mieru, iestāžu, komersantu vai citu institūciju darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību (sīkais huligānisms), piemēro naudas sodu no 70 līdz 500 eiro.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas