Liepājā vīrieši alkohola reibumā demolē autobusa pieturas

21.februārī ap pulksten 23.35 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no Mirdzas Ķempes ielā esošajām daudzdzīvokļu mājām divas personas cenšoties iekļūt kāpņu telpā.

Dodoties uz notikuma vietu, tika saņemta papildus informācija par to, ka abas personas ir aizgājušas, taču tās esot izsitušas sabiedriskā transporta pieturvietas stiklojumu, vēsta Liepājas Pašvaldības policija.

Ierodoties notikuma vietā, netālu tika pamanīti divi vīrieši, kas atbilda vainīgo personu aprakstam. Uzrunājot abus vīriešus, tika konstatēts, ka viņu izelpā jūtama alkohola smaka. Papildus tika noskaidrots, ka abi vīrieši iespējams izsituši vēl trīs stiklojumus citai sabiedriskā transporta pieturvietai.

1999.un 1998.gadā dzimušie vīrieši tika aizturēti un nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai. Policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri redzot pārkāpumu nekavējoties sazinājās ar Liepājas pilsētas Pašvaldības policiju, līdz ar ko bija iespējams nekavējoties notvert pilsētas īpašuma bojātājus.

Policija aicina ikvienu, kurš ir aculiecinieks kādam pārkāpumam Liepājā, nekavējoties informēt Liepājas pilsētas Pašvaldības policiju, zvanot uz tālruni 63420269 vai 112.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas