Liepājā uzbrauc ar skrejriteni "Bolt" braucošai meitenei 4

11. septembrī ap pulksten 21:30 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Jūras ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen” uzbrauca meitenei, skrejriteņa Bolt vadītājai, kura ar pasažieri šķērsoja gājēju pāreju.

Negadījumā skrejriteņa vadītāja guva ķermeņa nobrāzumus un no došanās uz slimnīcu atteicās, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Transportlīdzekļa “Volkswagen” vadītājam ir noformēts lēmums administratīvā pārkāpuma lietā par ceļa nedošanu gājējiem vai transportlīdzekļu vadītājiem, kuriem ir priekšroka.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Feini

Šis nu gan labais. Vai kāds no policistiem pārbauda ar kādu ātrumu tie Boltisti lido? Un kur gan tur vieta ir pasažietim? Uz muguras vai uz ragiem?

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.15 09:27

SweeC

Ta sods jaliek pašam BOLT, lai noregulē gaiosmas tierm ***em, šis jau nav pirmais gadījums, kad apžilbina citus. bet kamēr nebūš letāls laikam neviens nekustēsies

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.15 09:53

Santa

Tieši tā... Kur skatās atbildīgie dienesti..? Gaisma ļoti spīd acīs... PLUS kur drošības aprīkojums braucējiem... Nomet tos Bolt pa ceļa malām un visiem pie kājas.. Ja ne sakārtos šo lietu būs vēl daudz negadījumi...

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.15 12:00

aizput

Jūs perdeļi rakstu izlasījat vai tikai virsrakstu? Meitene atradās uz gājēju pārejas. Tas nav svarīgi vai viņa tur atradās ar skreiriteni vai bērnu ratiņiem.

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.15 13:54

Kriminālziņas