Liepājā policija naktī noķer milzīgā ātrumā braucošu "BMW" 1

Aizvadītās nedēļas nogalē, 30.augustā, ap pulksten diviem naktī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas Liepājā, Zemnieku ielā fiksēja automašīnu “BMW”, kuras vadītājs apdzīvotā vietā, kur atļauts pārvietoties ar 50 kilometriem stundā, pārvietojās ar 119 kilometriem stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 69 kilometriem stundā. Automašīna tika apturēta un pieņemts lēmums par soda piemērošanu administratīvā pārkāpuma lietā.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem, apdzīvotās vietās visu transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 50 km/h, bet dzīvojamās zonās, daudzdzīvokļu namu pagalmos, degvielas uzpildes staciju un stāvvietu teritorijās – 20 km/h, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas, ja tas izdarīts vietā, kura apzīmēta ar 519. vai 555. ceļa zīmi "Apdzīvotas vietas sākums" vai ar 533. ceļa zīmi "Dzīvojamā zona", piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 540 līdz 680 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz 12 mēnešiem. Šajā gadījumā vīrietim ir piemērots naudas sods 600 eiro un tiesību izmantošanas aizliegums uz 12 mēnešiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

hi hi

Ventspils iela, Ziemeļu iela u.c. Laumas rajona ielas tagad kļuvušas par lauka ķūninga izrādes ielām.

pirms gada, 2020.09.02 12:37

Kriminālziņas