Liepājā pazūd 11 gadus vecs zēns

Otrdien Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī tika saņemta informācija par to, ka 28. maijā no savām mājām Liepājā, Šķēdes ielā ir izgājis 11 gadus vecais Dmitrijs Sokolovs un nav atgriezies. Zēna mamma ar viņu līdz šim ir komunicējusi telefoniski, bet kopš vakardienas viņam ir izslēgts telefons. Zēnam ir nosliece uz klaiņošanu.

Pazīmes: 130cm garš, kalsnas miesas uzbūves, tumši brūnas krāsas īsi mati, sānu daļa izdzīta, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Dmitrijs, izejot no mājām, bija ģērbies pelēkas krāsas sporta biksēs (zem biksēm zilas krāsas šorti), dzeltenas krāsas T-kreklā, tumšas krāsas virsjakā ar spilgti zaļas krāsas kapuci, kājās bija melnas-oranžas krāsas sporta apavi. Līdzi bija pelēkas krāsas plecu soma un brūnas krāsas skrituļslidas.

Aicinām aplūkot zēna fotogrāfiju un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par viņa atrašanās vietu vai cita viņas meklēšanai nozīmīga informācija, lūdzam zvanīt darba laikā no pulksten 08:00 – 16:30 pa tālruņa numuru 63404677 vai pa tālruņa numuru 110 jebkurā laikā.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas