Liepājā par divu meiteņu izvarošanu apcietināts vēl viens jaunietis, apcietināti jau seši

Liepājā par divu meiteņu izvarošanu apcietināts vēl viens jaunietis. Līdz ar to aizdomās par pastrādāto seksuālo varmācību pret meitenēm apcietinājumā pašlaik atrodas seši puiši.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse aģentūrai BNS pastāstīja, ka pirms dažām dienām saistībā ar pastrādāto noziegumu policija aizturējusi vēl divus jauniešus, no kuriem viens vēlāk atbrīvots, bet otram tiesa kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu.

Jau vēstīts, ka pagājušonedēļ Liepājā tiesa pieciem no sešiem par divu meiteņu izvarošanu sākotnēji aizturētajiem jauniešiem kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret tikumību un dzimumneaizskaramību. Ja jauniešus apsūdzēs par izvarošanu personu grupā, kā arī nepilngadīgās izvarošanu, viņiem iespējams cietumsods no pieciem līdz piecpadsmit gadiem.

Noziegums pastrādāts naktī uz 24.oktobri. Policija aizturēja sešu jauniešu grupu, kas kādā dzīvoklī veikusi netiklas darbības ar divām meitenēm pret viņu gribu.

Izvarošana notikusi dzīvoklī Lāčplēša ielā. Viena no cietušajām nav sasniegusi pilngadību.

Varmāku vecums ir no 18 līdz 23 gadiem.

Jaunieši aizturēti policijas profilaktiskā reida laikā, kad saņemts izsaukums no nama kaimiņiem par to, ka vienā no dzīvokļiem dzirdami meiteņu kliedzieni.

Varmākas policisti notvēruši izvarošanas brīdī. Policisti ieraudzījuši, ka gultā gulējusi un kliegusi kaila meitene, kuru viens puisis turējis, otrs skatījies, bet trešais ar viņu veicis netiklas darbības, ziņoja laikraksts "Kurzemes Vārds".

Vēlāk cietusī šoka stāvoklī atzinusi, ka netiklas darbības ar viņu paguvuši veikt visi trīs jaunieši.

Blakus istabā aizturēts vēl viens jaunietis, kurš izvarojis 16 gadu vecu pusaudzi.

Kompānijā tonakt pavisam izklaidējušies desmit jaunieši, taču aizdomās par netiklu darbību veikšanu sākotnēji aizturēti seši.

Šomēnes Liepājā šis nav vienīgais seksuālās vardarbības gadījums - naktī no 16. uz 17.oktobri pagalmā Stūrmaņa ielā netālu no mūzikas kluba "Fontaine Palace" atrasta nežēlīgi piekauta un izvarota 22 gadus veca sieviete.

Policija sākusi kriminālprocesu, taču uzbrucējs pagaidām nav aizturēts.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas