Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā pabeidz izmeklēšanu par īrnieku naudas piesavināšanos

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki ir pabeiguši darbu pie vērienīgas izmeklēšanas, kas turpinājās 2 gadus. Izmeklēšanas laikā tika savākti pierādījumi, lai uzsāktu kriminālvajāšanu par nelikumīgām darbībām, rīkojoties ar dzīvokļu īpašnieku biedrību naudas līdzekļiem, informē Valsts Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes preses pārstāve Signe Šteinberga.

2012.gada 14.decembrī tika saņemti kriminālprocesa materiāli no Liepājas prokuratūras par SIA  "Remaks Namu Serviss" amatpersonu iespējami nelikumīgām darbībām, rīkojoties ar dzīvokļu īpašnieku biedrību naudas līdzekļiem.

Pirmstiesas izmeklēšanas laikā tika nopratināti 52 cilvēki, tai skaitā iesaistīto uzņēmumu darbinieki un cietušo biedrību pārstāvji, tika izskatīti banku un komunālo uzņēmumu  dokumenti, veikta dokumentu izņemšana un kratīšana, grāmatvedības ekspertīze, lai dokumentāli pamatotu un apstiprinātu dzīvokļu īpašnieku biedrībām nodarītā kaitējuma apmēru, kas konstatēts pusotra gada laikā.

2014.gada 12.decembrī tika pieņemts lēmums par kriminālprocesa materiālu nosūtīšanu kriminālvajāšanas uzsākšanai par naudas līdzekļu, kas samaksāti par komunālajiem pakalpojumiem, piesavināšanos lielā apmērā ( vairāk, nekā EUR 16000) un par dienesta stāvokļa pārsniegšanu mantkārīgā nolūkā.

Aizvadītā gada 12.decembrī kriminālprocesa materiāli tika nosūtīti kriminālvajāšanas uzsākšanai Liepājas prokuratūrai.


Pievieno komentāru

Kriminālziņas