Liepājā ostas teritorijā atrod sprādzienbīstamu priekšmetu

PAPILDINĀTS. Šorīt Liepājā, ostas teritorijā atrasts sprādzienbīstams priekšmets.

Kā aģentūra LETA uzzināja Aizsardzības ministrijā, spridzeklis atrasts pie 50.piestātnes.

Uz notikuma vietu dosies nesprāgušas munīcijas neitralizēšanas speciālisti.

Aizdomīgu priekšmetu pārbaude, kas atrasti metāllūžņos, kas uzņēmuma "Liepājas metalurgs" vajadzībām tiek importēti no ārzemēm, ir ierasta prakse un nav nekas ārkārtējs, "Rietumu Radio" pastāstīja SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe, uzsverot, ka līdz šim sprādzienbīstami priekšmeti lūžņos nav atrasti.

Liepājas ostas kapteiņdienesta rīcībā ap plkst.10.30 nebija informācijas, ka ostā atrasts sprādzienbīstams priekšmets. Arī SEZ pārstāves rīcībā nebija tādas informācijas.

Kā liecina neoficiāla informācija, rūpīgākas metāllūžņu pārbaudes sāktas pēc tam, kad pirms vairākiem gadiem līdz uzņēmumam "Liepājas metalurgs" nonācis sprādzienbīstams priekšmets, kas kausēšanas procesā uzsprādzis.

Liepājas ostas 50.piestātnes nomnieks ir Liepājas speciālās ekonomiskās zonas kapitālsabiedrība AS "Liepājas osta LM". Tā ir lielākā Liepājas ostas stividorkompānija, kas 2011.gadā strādāja ar 1,7 miljonu tonnu apgrozījumu, kas ir par 12,6% vairāk nekā gadu iepriekš. Piestātne nesen rekonstruēta.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas