Liepājā nepilngadīgas meitenes alkohola reibumā dedzina kūlu, bēg no likumsargiem un traucē naktsmieru 2

22.martā ap pulksten 18.45 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Atmodas bulvārī degot kūla. Ierodoties notikuma vietā, tika ievērotas trīs personas, kuras ieraugot policijas darbiniekus centās aizbēgt. Visas trīs personas aizturētasl, informē policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Pēc nogādāšanas Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā, personas datu noskaidrošanai, atklājās, ka 1998., 1997. un 1999. gadā dzimušās meitenes atrodas arī alkohola reibumā.

1998. un 1997. gadā dzimušajām meitenēm sastādīti protokoli pēc Liepājas pilsētas administratīvās atbildības noteikumu 5.3.punkta par nepiedienīgu uzvedību un Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 171.punkta par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu vai atrašanos alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu ietekmē, ja to izdarījis nepilngadīgais.

Savukārt 1999. gadā dzimušajai meitenei izsniegta pavēste par ierašanos ar vecākiem uz lietas izskatīšanu.

24. martā ap pulksten 2.15 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Siļķu ielā pa stalažām skraidot jaunieši un traucējot naktsmieru. Ierodoties notikuma vietā, tika aizturētas divas nepilngadīgas personas, no kurām viena atradās alkohola reibumā. Abas personas nogādātas Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā, lai noskaidrotu personas datus un sastādītu protokolus.

1996. gadā dzimušajai jaunietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 171.punkta par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu vai atrašanos alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu ietekmē, ja to izdarījis nepilngadīgais.

Savukārt 1997. gadā dzimušajai jaunietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Liepājas pilsētas administratīvās atbildības noteikumu 5.5.punkta par nepilngadīgas personas (līdz 16 gadu vecumam) atrašanos nakts laikā uz ielas bez uzraudzības. Pēc protokolu sastādīšanas abas personas nogādātas savās dzīvesvietās un nodotas vecākiem.

24. martā ap pulksten 20/15 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Graudu ielā, kādā no ēkas sētām, jaunieši lietojot alkoholu. Ierodoties notikuma vietā tika ievērotas četras jaunietes, kas neadekvāti uzvedās un bija reibuma stāvoklī. Visas meitenes nogādātas Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā personas datu noskaidrošanai un protokolu sastādīšanai, pēc tam 1997., 2000., 2003. un 2004. gadā dzimušās meitenes nodotas vecākiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kriminālziņas