Liepājā meklē aculieciniekus sadursmei starp motociklu un automašīnu

2. jūlijā ap pulksten 11.40 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Zemnieku ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – sadursme starp motociklu “Kawasaki” un automašīnu “Ford Mondeo”. Pēc sadursmes motocikls, inerces vadīts, uzbrauca apgaismes stabam, to bojājot. Negadījumā cieta motocikla vadītājs, kurš tika nogādāts medicīnas iestādē.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas par notikušo uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu un tika skaidroti precīzi negadījuma iemesli, taču gala lēmuma pieņemšanai ir nepieciešama informācija no aculieciniekiem, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri 2.jūlijā ap pulksten 11.40 ir redzējuši negadījumu Liepājā, Zemnieku ielā un var sniegt policijai noderīgu informāciju. Aculieciniekus aicinām zvanīt dienās no pulksten 08.00 – 16.30 pa tālruņa numuru 63404631 vai pa tālruņa numuru 110 jebkurā laikā.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas