Liepājā konstatē privātu pasākumu ar 24 personām; uzbrūk un mēģina žņaugt policistu 8

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas kopumā uzsāka 43 administratīvo pārkāpumu procesus par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu pārkāpšanu. Daļa no procesiem ir uzsākti par to, ka cilvēkiem, iebraucot Latvijā no Lietuvas, nebija aizpildītas elektroniskās apliecinājuma anketas, savukārt lielākā daļa par to, ka notiek privāti pasākumi, kuros piedalījās vairāki cilvēki no dažādām mājsaimniecībām, tādā veidā neievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Privāti pasākumi konstatēti Liepājā, kur vienā dzīvoklī atradās 24 personas un Kuldīgā, kur dzīvoklī atradās 7 personas.
 
19.decembrī ap pulksten 04:00 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par to, ka Liepājā, kādā dzīvoklī trokšņo vairākas personas. Valsts policijas amatpersonas ieradās adresē, kur kaimiņi pastāstīja, no kura stāva dzirdams troksnis. Ieejot dzīvoklī, tika konstatēts, ka tajā atradās 24 personas, kuras lietoja alkoholiskos dzērienus. Personas pa vienam tika sauktas pie Valsts policijas amatpersonas lai noskaidrotu notikušā apstākļus, taču divi no vīriešiem nepakļāvās policijas darbinieku likumīgām prasībām ievērot distanci un uzrādīt personas apliecinošu dokumentu, savukārt viens no vīriešiem uzbruka Valsts policijas amatpersonai, nogāžot likumsargu gar zemi, sitot, sagrābjot aiz kakla un mēģinot žņaugt. Personām, kuras nepakļāvās Valsts policijas darbinieku likumīgajām prasībām un personai, kura uzbruka Valsts policijas amatpersonai, tika uzlikti roku dzelži.

Valsts policijas Kurzeme reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka 26 administratīvo pārkāpumu procesus un vienu kriminālprocesu. 24 administratīvie procesi ir uzsākti pret katru no personām, kura atradās dzīvoklī, tādējādi pārkāpjot Ministru kabineta notikumus par epidemioloģiskās drošības pasākumiem. Divi administratīvo pārkāpumu procesi ir uzsākti par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu, savukārt kriminālprocess ir uzsākts par uzbrukumu varas pārstāvim.

Savukārt 20.decembrī ap pulksten 02:20 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Kuldīgā, kādā dzīvoklī notiek trokšņošana. Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa amatpersonas ieradās norādītajā adresē un konstatēja, ka dzīvoklī atradās septiņas personas, kuras nav no vienas mājsaimniecības. Pret katru no personām ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi. 

Valsts policija atgādina, ka iedzīvotajiem ir jābūt atbildīgiem un jāņem vērā valstī noteiktie ierobežojumi. Lai situācija uzlabotos un Covid-19 izplatība mazinātos, šos ierobežojumus un drošības prasības nepieciešams pielāgot ikdienas dzīvei un iemācīties ar to sadzīvot, tāpēc policija aicina izturēties pret tiem atbildīgi un tos ievērot.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Meitene

No Pilnīgi meli, neviens nevienu nežņaudza, vel jo vairak policijas darbinieku. Pilnigi nepatiesa infotmācija lai attaisnotu policijas izdarīto.. pretīgi.

pirms 9 mēnešiem, 2020.12.21 23:03

Jekabs

Tas kas redzams video ir pilnīgs pretstats, ja tam čalim ir uzlikti roku dzelži un guļ bezpecigi pie zemes, tad pilicijas darbinieks var vel uzlikt viņam kāju uz muguras un chillaa stāvēt tā, it kaa tas būtu kautkads kājas paaaugstinājums viņam. Un video ir redzams kad čalis stav vienkārši un pec laika jau viņam ir iepusta piparene acis un noguldīts pie zemes un dabon sitienu pa seju! Liepājas policija vispār nezin likumus, jo tāda rīcība neataisno pilnībā neko. Un ja vispar bija iespējam nolikt policijas darbinieku gar zemi, tad man ir jautajums kas par mīkstajiem tur strādā?

pirms 9 mēnešiem, 2020.12.21 23:10

Ziepe

Nu jā.Kā policisti var melot!Un kas draud par nepatiesu cilveku apmelošanu?Vidio ir labi redzams ko dara policisti sit ar dūrēm jsunietim pa galvu,otram guļošam jaunietim uzliek kājas virsū it kā viņš būtu kāds kājslauķis.Kaunieties tak jūs ubagi.Viss liecina pret jums,tā jau neatstāsim šo visu.Labi jaunieši pārkāpa likumu bet ne jau tik zvērīgi jāizturas,domājat kad jūs esat zvaigznes,nē jūs esat pēdējie cilvēki kas vien var būt.Jaunieši saņematies un pierādiet pretējo,lai viņi jums nodarītās sāpes atmaksā.Jaunieši turaties jūs esat malači !!!

pirms 9 mēnešiem, 2020.12.22 09:11

Sarkanais

Kad bija vasara un bija tūristi tad covid 19 nebija kad tas tāds ne
A kas notiek tagad nu pēkšņi vairs nekādus svetkus nevar svinēt.
Tagad pasakiet man lūdzu kur te ir taisnība

pirms 9 mēnešiem, 2020.12.24 07:19

Musari

Ai ai. Kas tas viss pa fufeli? Tas ir viss delj kovid ,ka tos musarus aizstaav ,jo vinjiem ir tagad visatļautība??vajadzeetu kad dien ieiet tur taja iecirknii un vinjus noslaanit ,kaa vinji slaanija tos puikas ,uztaisiit kadam zilu ausi ,pipareni seja ,baigie vechi es skatos musejie ir???????? Ganjau pienaks ari vinju diena ,ka kaads vinjus slaanis,????????????????. Tad tiem PI...... neviens neliidzees????

pirms 9 mēnešiem, 2020.12.24 10:00

Tantuks

Palīgskola visā krāšņumā? Tur tos loxus pa maz noslānija!!!!

pirms 9 mēnešiem, 2020.12.24 16:51

Kriminālziņas