Liepājā kāds vīrietis lamājis un spēris ar kāju NMPD mediķiem un viņu transportlīdzeklim 2

Vakar Liepājā kāds vīrietis lamājis un spēris ar kāju Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem un viņu transportlīdzeklim, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Vakar, 22.aprīlī plkst.17.40 VP saņemta informācija par to, ka Liepājā, Lielā ielā pie tirdzniecības centra kāds vīrietis traucēja NMPD darbiniekiem pildīt savus darba pienākumus - uzvedās huligāniski, spēra mediķiem un dienesta transportlīdzeklim.

Pēc Šeršņovas stāstītā, notikuma vietā ieradās VP policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas un Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas amatpersonas. Tika noskaidrots, ka NMPD saņēma izsaukumu uz Liepāju, Lielo ielu, kur pie tirdzniecības centra ieejas gulēja vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, mediķi piegāja pie vīrieša un viņu pamodināja, pēc kā vīrietis kļuva agresīvs, necenzētiem vārdiem lamāja darbiniekus un spēra darbiniekiem ar kāju.

NMPD darbinieki iekāpa transportlīdzeklī un par notikušo informēja policiju. Vīrietis turpināja būt agresīvs, spļāva uz automašīnas pusi, ar kājām spēra pa automašīnu, savukārt ar dūrēm sita pa automašīnas priekšējo vējstiklu, pēc kā norāva logu tīrāmo slotiņu un aizskrēja prom un tramvaja pieturas pusi, stāstīja policijas pārstāve.

Likumsargi noskaidroja vīrieša pazīmes un pēc aptuveni pusstundas vīrieti aizturēja Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki Rīgas ielā pie Liepājas autoostas un nogādāja Valsts policijā.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par huligānismu un kriminālprocesu par NMPD transportlīdzekļa bojāšanu. Par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Šeršņova piebilda, ka vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Viņš strīda laikā iesita savai mammai, kā rezultātā tika pieņemts lēmums par nošķiršanu, kā arī nepakļāvās policijas darbinieku likumīgām prasībām.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Dur Be

Un neviens neredz, ka tur ir psihiatrija, ne?!

pirms mēneša, 2021.04.23 17:31

Elmars.

Idiotus izlaidat no trakenem,tagad cinaties ar mulkem.

pirms mēneša, 2021.04.25 12:30

Kriminālziņas