Liepājā izraisa smagu avāriju ar četriem cietušajiem 1

Ceturtdien, 10. decembrī, ap pulksten 17.40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Ezera un Ganību ielu krustojumā, ir noticis ceļu satiksmes negadījums.

Sākotnējā informācija liecina par to, ka vīrietis pa Ezera ielu virzienā no Zirņu ielas uz Ganību ielas pusi posmā, kas apzīmēts ar ceļa zīmi Nr.501 "vienvirziena ceļš", pretēji braukšanas virzienam, vadot automašīnu “Opel” bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras nav iegūtas likumā noteiktā kārtībā, izbrauca krustojumā ar Ganību ielu, kur notika sadursme ar automašīnu “Ford”, kurā atradās divi pieaugušie un divi bērni, portālu "Rekurzeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Sadursmē cieta abu automašīnu vadītāji, automašīnas “Ford” pasažiere un viens no bērniem. Cietušie ar gūtajām traumām nogādāti medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Irita Slavinska norāda, ka, ierodoties negadījuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka no vienas mašīnas cilvēki izkļuvuši pašu spēkiem. Otrajā mašīnā bija iespiests viens cilvēks, kuru ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem. Abām mašīnām tika atvienotas akumulatoru klemmes un tika sakārtota ceļa braucamā daļa. Pulksten 18.38 glābšanas darbi notikuma vietā noslēdzās.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Andrejs

Vot tādus cietumā uzreiz, sēžas pie stūres bez tiesībām un vēl noteikti smiga, *** citiem jācieš dēļ tādiem, un pilna iela ar tādiem, tik viņus Kautka nekontrolē, biežāk un intensīvāk vaig reidus taisīt

pirms 11 mēnešiem, 2020.12.13 14:36

Kriminālziņas