Liepājā iebrauc krustojumā pie sarkanā signāla un izraisa avāriju

1. martā ap pulksten 18.15 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Ganību un Mirdzas Ķempes ielu krustojumā, ir noticis ceļu satiksmes negadījums

Noskaidrots, ka 1965.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Toyota” pa Ganību ielu, iebrauca krustojumā, luksoforā degot sarkanajam aizliedzošajam signālam, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu “Opel”, kuru vadīja 1994.gadā dzimusi sieviete. Inerces rezultātā automašīna “Opel” uzbrauca luksofora stabam, bojājot to. Ap pulksten 23:00 Valsts policijā saņemta informācija, ka medicīnas iestādē vērsusies automašīnas “Opel” vadītāja. Automašīnas “Toyota” vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

29. februārī ap pulksten 12.30 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Lielā ielā ir notikusi divu automašīnu sadursme. Sadursmē iesaistīta automašīna “Opel” un “Volvo”. Sadursmes rezultātā cieta automašīnas “Volvo” pasažiere, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē. Valsts policija skaidro negadījuma apstākļus.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas