Liepājā dāma ar "BMW" ievērojami pārsniedz ātrumu 1

26. jūlijā Liepājā, Lībiešu ielā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas apturēja automašīnu “BMW”, kuras vadītāja vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 50 kilometri stundā, pārvietojās ar 116 kilometriem stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 66 kilometriem stundā.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā, ja tas izdarīts vietā, kura apzīmēta ar ceļa zīmi "Apdzīvotas vietas sākums" vai ar ceļa zīmi "Dzīvojamā zona", piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 540 – 680 eiro un piemēro tiesību izmantošanas aizliegumu uz 12 mēnešiem, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kriminālziņas