Liepājā autoavārijā gājuši bojā divi cilvēki, vēl trīs - cietuši 1

PAPILDINĀTA. Šorīt Liepājā automašīna ietriecās mājas sienā un aizdegās, kā rezultātā gāja bojā divi cilvēki, bet vēl trīs cietuši.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā informē, ka ap plkst.4 Pulvera un Cukura ielas krustojumā pagaidām neidentificēts vadītājs ar automašīnu "Volvo" neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, nobrauca no ceļa un ietriecās mājas sienā, kā rezultātā auto aizdegās.

No gūtajām traumām notikuma vietā nomira transportlīdzekļa vadītājs un blakus sēdošais pasažieris. Vēl trīs aizmugurē sēdošie pasažieri ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā. Patlaban policijas darbinieki noskaidro bojāgājušo un cietušo personības.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 2.daļas komandieris Māris Narbuts, traģiskais ceļu satiksmes negadījums noticis, kad automašīna "Volvo S80" lielā ātrumā iebraukusi Cukura ielas aplī un ietriekusies ēkā, apgāžoties uz sāniem un aizdegoties. Pēc Narbuta rīcībā esošās informācijas, automašīnai bijusi Nīderlandes numura zīme, taču tajā esošie cilvēki bijuši Latvijas valstspiederīgie.

Ierodoties glābējiem, trim aizmugurē sēdošajiem bija jau izdevies izkļūt no automašīnas pašu spēkiem. Priekšā sēdošie - vīrietis un sieviete - gājuši bojā notikuma vietā - viņu mirstīgās atliekas no automašīnas izceltas, izmantojot hidrauliskos instrumentus. Narbuta rīcībā nav informācijas, vai abi gājuši bojā ugunsgrēkā vai no saņemtā trieciena, taču viņu ķermeņi bija apdeguši.

Policijai pagaidām izdevies noskaidrot trīs cilvēku personības - automašīnā avārijas brīdī atradušies divi 1988.gadā dzimuši vīrieši, no kuriem viens, visticamāk, automašīnas vadītājs, gājis bojā, kā arī 1990.gadā dzimis pasažieris, kurš nogādāts slimnīcā. Tiek noskaidrotas vēl divu sieviešu personības - viena no viņām gājusi bojā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kriminālziņas