Liepājā atkal bērns gūst smagas traumas

Aizvadītajās brīvdienās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa darbinieku redzeslokā nonākuši divi negadījumi, kuros iesaistīti mazgadīgi bērni.

16. jūnijā plkst.18.47 Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā, no neapdzīvotas ēkas trešā stāva nokritusi četrus gadus veca meitenīte, kura tur bija devusies rotaļāties. Cietusī ievietota Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļā. Policija precizē ēkas īpašnieku, vienlaikus aicinot arī citu neapsaimniekotu ēku īpašniekus parūpēties, lai šādas bīstamas rotaļu vietas nebūtu bērniem pieejamas.
Savukārt 15. jūnijā plkst.16.30 Liepājā, M. Ķempes ielā, pie veikala viena pati pastaigājusies meitenīte vecumā no trim līdz četriem gadiem, kura bez pieaugušo klātbūtnes ar pilsētas sabiedrisko transportu bija atbraukusi no savas dzīvesvietas citā pilsētas rajonā. Meitenīte nogādāta sociālās aprūpes centrā.

Abu notikumu apstākļi tiek noskaidroti.

Pirms nedēļas ziņojām, ka 9. jūnijā Liepājā, Rojas ielā, no trešā stāva loga izkrita 7 gadus veca meitene. Cietusī tika nogādāta LRS, kur mediķi konstatēja, ka gūtās traumas ir smagas.

Policija atgādina, ka atstāt bērnus vienus bez pieaugušo uzraudzības nedrīkst līdz septiņu gadu vecumam! Aicinām vecākus informēt bērnus par to, ka ne visas vietas ir piemērotas spēlēm un rotaļām! Būsim uzmanīgi un piedzīvosim skaistu vasaru.

Signe Šteinberga
VP Kurzemes reģiona pārvaldes
Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos

Pievieno komentāru

Kriminālziņas