Liepājā aiztur agrāk sodītu personu par ģitāras zādzību Jaungada naktī

Atsaucoties uz iepriekš sniegto informāciju par to, ka Jaungada naktī Liepājā no kāda neaizslēgta dzīvokļa tika nozagta ģitāra, par ko Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī tika uzsākts kriminālprocess, informējam, ka, veicot pirmstiesas izmeklēšanas darbības, noskaidrota un aizturēta persona, kas, iespējams, veikusi šo noziegumu.

Tas ir kāds 1978. gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk ticis sodīts, informē Valsts policija. Pirmstiesas izmeklēšanas gaitā vīrietis aizturēts un atzīts par aizdomās turēto. Viņam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Janvāra beigās policijā tika uzsākts vēl kāds kriminālprocess par to, ka no dzīvokļa Liepājā, Siļķu ielā, sievietei nozagta viņas soma, mobilais telefons, kā arī digitālais fotoaparāts. Konstatēts arī, ka pēc somas pazušanas no sievietes bankas konta noņemta nauda.

Kriminālprocesa laikā noskaidrots, ka iepriekš minētos noziedzīgos nodarījumus izdarījusi viena un tā pati persona. Krimināllieta nosūtīta Liepājas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas