Ļaunprātīga kabeļu bojāšana traucē interneta sakarus Liepājā

Šonakt Liepājā, Alsungas ielā 26, notikusi ļaunprātīga "Lattelecom" kabeļu bojāšana un zādzības mēģinājums, un daļai Liepājas ir traucēta "Lattelecom" pakalpojumu darbība, pastāsta uzņēmuma pārstāve Līga Bite. Ietekmēta arī vairāku  korporatīvo klientu darbība.

"Lattelecom" brigādes notikuma vietā ieradās jau naktī, lai apsekotu bojājuma vietu un uzsāktu kabeļa nomaiņu. Darbus apgrūtina kabeļa atrašanās vieta – tas izbūvēts pa augstsprieguma līniju un, lai veiktu jebkādus darbus, sākotnēji ir jāatslēdz strāvas padeve. "Latvenergo" sola to paveikt līdz pulksten 11, savukārt "Lattelecom" pakalpojumu darbība varētu tikt atjaunota līdz pēcpusdienai.

"Lattelecom" aicina iedzīvotājus ziņot par aizdomīgām personām, kas darbojas "Lattelecom" infrastruktūras tuvumā, jo ļaunprātīgas kabeļu zādzības un bojājumi vispirms ietekmē pašu iedzīvotāju iespējas lietot balss un datu pārraides sakarus, kā arī traucē uzņēmumiem un iestādēm veikt savu darbu pilnā apjomā

"Lattelecom" vadība ir pieņēmusi lēmumu izsniegt atlīdzību ikvienam, kura sniegtā informācija būs pietiekama, lai aizturētu iesaistītās personas un atklātu vai novērstu noziegumus, kas vērsti pret "Lattelecom" īpašumu.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas