Kurzemes rajona tiesa sāks skatīt lietu pret agrāk tiesātu slepkavu par pameitas nogalināšanu Vaiņodes novadā 11

Nākamnedēļ, 28.aprīlī, pulksten 10 Kurzemes rajona tiesa Liepājā sāks skatīt lietu pret agrāk tiesātu slepkavu par pameitas nogalināšanu Vaiņodes novadā, liecina informācija tiesu kalendārā.

Tiesas sēdes plānotas atklātas, un lietu skatīs tiesnese Anita Eglija, vēsta LETA.

LETA jau ziņoja, ka prokuratūra nodevusi Kurzemes rajona tiesai krimināllietu pret agrāk tiesātu slepkavu par pameitas nogalināšanu Vaiņodes novadā.

Saskaņā ar prokuratūras un Valsts policijas iepriekš sniegtu informāciju pagājušā gada 10.aprīlī policijā saņemta informācija par to, ka savās mājās Priekulē nav atgriezusies 1998.gadā dzimusi sieviete. Ņemot vērā, ka sieviete pēc tikšanās nebija atgriezusies mājās, tas radīja aizdomas par noziegumu.

Prokuratūra uzskata, ka vīrietis nenoskaidrota iemesla dēļ sasēja savu pameitu, nožņaudza viņu un pēc tam veica līķa apgānīšanu.

Pameitas līķi viņš ar savu automašīnu aizveda uz Vaiņodes novadu un iemeta meliorācijas akā, virsū tam sametot vairākus dēļus un dēļu konstrukcijas.

Apsūdzētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā un sodīts par slepkavību.

Vīrietim piemērots un joprojām ir spēkā drošības līdzeklis - apcietinājums. Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu no pieciem līdz divdesmit gadiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

R.

Domāju kad šitādam jau vajadzētu iedot mūžu ieslodzījumu vai arī vienkārši nošaut uzreiz...

pirms gada, 2020.04.20 13:55

to R.

Es Tev pilnīgi piekrītu, bet noteikti jau tā nebūs!!! Nabadziņam būs bijusi grūta bērnība, vajadzēs apžēlot, tad ja šo iesēdinās, tad viņam vajadzēs konfortu, nevarēs pūt kamerā, vajadzēs labi šo barot utt. un mūsu valdība jau to uzklausīs un palaidīs šo ārā!!! Es uzskatu, ka viņam tiesā pašam sev jau jāpieprasa mūža ieslodzījums un vislabāk viņam vajadzētu sevi piebeigt, bet dziemžēl meiteni tā neuzcelsim !!!

pirms gada, 2020.04.21 00:39

Raksta autoram.

Tu kādreiz arī pārlasi savus murgus pēc raksta nobeigšanas? Viņa tika nogalināta divreiz, vai kā?

pirms gada, 2020.04.20 18:18

kas notiek ar Embūti?

noziedznieku paradīze?
vai Joda dambī kāda balle beidzās kādreiz bez sadurtajiem?
pašiem savi necivilizētie likumi?
arī pats slepkavnieks embūtnieks.....

pirms gada, 2020.04.20 22:34

Lelle

Lai Viesturs tur sez uz muzu. Nak ko tadam darit vairs briviba. Divas slepkavibas.

pirms gada, 2020.04.21 10:56

Monta

Ja viņš parādīsies Priekulē, tad pats atradīsies beikst kādā akā vai grāvī.

pirms gada, 2020.04.21 13:27

Humānā tiesa

Pēdējais kuplets pats labākais.. sods-mūža ieslodzījums,vai no pieci līdz divdesmit gadi. Vienkārši bullshit. Uzrakstat uzreiz tā-sods no viena gada līdz 100gadiem. Varu saderēt,ka iedos viņam necik.. pluss mīnuss 7gadi. Un tos pašus neatsēdēs,iznāks priekšlaicīgi. Te ir jāzog desa veikalā,tad gan dabūsi visus 40gadus

pirms gada, 2020.04.21 22:36

Pēdas jauc...

Vai tad tas skaitās Vaiņodes novadā ,ne Priekules!!! Meitene dzīvoja Priekulē,nogalināja Embūtē,bet vainīgā sakarā runā par Vaiņodi !!! Kas te ir ?

pirms gada, 2020.04.23 13:52

Lv freedom

Latvijā mūža ieslodzījums skaitās 25 gadi ķurķī.

pirms gada, 2020.04.30 18:23

Kriminālziņas