Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodod krimināllietu par smagu miesas bojājumu nodarīšanu pie "Fontaine" kluba Liepājā, kā rezultātā mira jaunietis

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī pabeigta izmeklēšana kriminālprocesā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies cietušā nāve.

2013.gada 31. martā ap plkst.5 Liepājas reģionālajā  slimnīcā ar ķermeņa sasitumiem  tika nogādāts 1986. gadā dzimis vīrietis, kurš slimnīcā mira.

Neatliekamā medicīniskā palīdzība viņu nogādāja slimnīcā no Dzirnavu ielas.

Policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, lai noskaidrotu visus notikuma apstākļus un puiša nāves cēloni. Nozīmētas ekspertīzes.

Sākotnējās liecības par notikumu gaitu bārā, kur vīrietis atpūtās, bija pretrunīgas. Policija apjautāja virkni personu, kā arī lūdza atsaukties iespējamā konflikta, kas izcēlies notikuma vietā, aculieciniekus. Tādi atsaucās arī ar Kurzemes reģiona pārvaldes e-pasta adreses  anonimi@kurzeme.vp.gov.lv starpniecību.

Veicot visas nepieciešamās izmeklēšanas darbības, kā  aizdomās turētais par miesas bojājumu nodarīšanu  tika atzīts kāds 1987. gadā dzimis vīrietis, kurš liktenīgajā naktī bija iesaistīts konfliktā ar cietušo.

Pirmstiesas izmeklēšana ir pabeigta un 2. jūlijā krimināllieta nodota Liepājas prokuratūrā kriminālvajāšanas uzsākšanai.


Pievieno komentāru

Kriminālziņas